Ралі під назвою 80 edays після подорожі Європою прибуло до столиці України

Сам проект розпочався ще у 2012 році, коли іспанець Рафаель де Местре вперше в історії проїхав навколо світу на електромобілі

Тоді ентузіастові знадобилось  127 днів. Як зізнався сам автолюбитель, цього року він планує побити свій власний рекорд та спробувати свої сили в новому випробуванні.  Шістнадцятого червня з Барселони вирушили одинадцять екіпажів з Європи, Америки та Китаю. На своєму шляху вони перетнули два океани, проїхали усю Північну Америку та Азію.
 
 
 
Усі учасники гонки не є професійними водіями та гонщиками. Кожного із них об’єднує ідея екологічно чистого й енергетично безпечного транспорту. В України це не перший етап, коли збираються любителі електромобілів, і він буде продовжуватись і надалі – зазначив голова Комісії електричного транспорту Андрій Білий.
 
Також у рамках заходу учасники пробігу за традицією висадили дерево – як символ піклування про навколишнє середовище. Старт ралі відбувся в Каталонії, далі шлях проліг через усю Європу, Азію та Північну Америку. Загалом учасники подолають двадцять п’ять тисяч кілометрів та проїдуть двадцять країн.  Частина маршруту пройде і Україною.
Місце
Україна
Україна є набільшою країною, ч...
Європа
Одна з двох частин світу, розт...
12.08.2016 12:25
426

Коментарі

немає. Ваш буде першим!
Останні новини