Держава шукає високопосадовців

Оголошено конкурси на керівників аеропорта "Бориспіль" та морського торговельного порту "Маріуполь"

Про це на своїй Facebook повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян. Заяви про участь у конкурсному відборі та інші необхідні документи приймаються до 4 жовтня 2016 року. На офіційному сайті Мінекономіки, також оголошено конкурси на посади керівників ДП "Укрхімтрансаміак" та ДП "Завод "Електроважмаш".
 
 До пошуку управлінців Міністерство економіки залучило відомі на ринку рекрутингові компанії, які мають бездоганну репутацію та успішний досвід роботи у приватному секторі. Переможці конкурсу претендуватимуть на конкурентну заробітну плату.
 
06.09.2016 21:05
1411

2 коментаря

07.09.2016 20:11
Цей конкурс — сумний цирк. Скільки ще будуть розігрувати тепле місце гендиректора «Бориспіля»? Чим не влаштовує той, що підняв підприємство до прибуткових показників? Навіщо ці закулісні ігри, коли можна законно призначити всже провірену часом і ділом людину?
07.09.2016 20:16
Просто это годами отработанный механизм для отмывания денег — эти кадровые конкурсы. Не зря они многочисленные комиссии создают из многочисленных дармоедов, которым не важно, кто показывает результат в работе, как Евгений Дыхне, к примеру, им важно, кто сколько в карман им положит за утвердительное кадровое решение!
Останні новини