Українці потребують психологічної допомоги

Конфлікт на Донбасі позначився на життях тисяч українців

Постраждалим під час  бойових дій, крім матеріальної допомоги, вкрай необхідна психологічна підтримка.

 
І поки на рівні держави ще немає чітких програм з реабілітації, основний масив роботи взяли на себе волонтери та гуманітарні ініціативи. 
Місце
Донбас
Донбас – промисловий регіон...
19.10.2016 18:10
1155

2 коментаря

20.10.2016 21:50
Шалом!
Слава і Хвала і Подяка Господу Богу, що викупив нас Своєю Кров'ю і переміг смерть для нас!
Йому не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.Он не сліпий і не глухонімий!
Ви не зможете своїми силами занести диявола в чорний список!
А куди ми подінемося від диявола, який може бути такий ввічливий, щоб звабити, обманути і вести в погибель бісів і духів, які нав'язують самовиправдання, обвинувачення і ворожнечу, тільки до Спасителя нашого що не приймає те, що нам здається дорогим і Отець і Дух дає свободу вибору: прокляття чи благословення! Втор.11: 26-28
Взивайте до Господа Бога-Спасителя через не хочу, через крик і сльози тому, що диявол — наш ворог дуже не хоче нашого спілкування з Господом Богом, Спасителем нашим, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй великій милості, так що не можемо собі уявити!
Необхідно попросити прощення у Господа Бога за те, що намагалися своїми силами і гріх що пам'ятаєте і не пам'ятаєте і не розкаяні прокляття предків!
І прийняти Божу Любов до людей, Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від правди і Силу Викупної Крові Господа здолати смерть! І скасувати доступ диявола через гріх і прокляття!
Де гарантія, що у вашому житті, не знадобиться чудо!
Радість в Господі, сила наша!
Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені!
(Матф.5: 4)
20.10.2016 21:51
Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов'ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!
Останні новини