Центр зайнятості на Вінничині

Де знайти роботу? Цим питанням задаються сьогодні чимало українців

Ситуація з працевлаштуванням на Вінничині в продовж останніх 9 місяців змінилася в кращу сторону. Сьогодні на одне офіційне робоче місце претендує 11 людей.
 
Цей результат є прогресом порівнюючи з минули роком за відповідний період. Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня безробітні проходять професійні навчання. Кошти беруться для цього з фонду загальнообов’язкогово державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Чимало українців не можуть знайти роботу з різних прчин: не влаштовує заробітна плата, умови праці, або ж роботодавець перебірливий - не бере, наприклад, молодих мам.

03.11.2016 20:55
433

1 коментар

31.12.2016 11:51
Так сталося, що я вже два роки підряд змушена була шукати роботу в той самий час — восени, тому погоджуюся, що зараз ситуація на ринку праці дійсно трохи краща, ніж минулоріч. Яка ситуація у центрі зайнятості сказати не можу, бо я там не зареєстрована, а от на сайті з пошуку роботи у Вінниці vinnitsa.hh.ua/ вакансій побільшало, що не можу не радувати.
А щодо перебірливих роботодавців, то дуже прикро, що вони не хочуть брати матусь з дітьми — це дискримінація! Куди їм йти?
Останні новини