Медичне страхування в Україні

За 2017 рік українці перейдуть на медичне страхування. Первинна медична допомога буде безкоштовною, пацієнт зможе вільно обирати лікаря, незалежно від місця проживання

Вже у квітні кожен, хто схоче пройти медичне обстеження у поліклініках, зможе зареєструватись через електронну систему. За словами експертів, такі нововедення спростять роботу лікаря, а той у свою чергу зможе більше зосередитись на проблемі пацієнта. Дві львівські поліклініки успішно перейшли на такий реєстр. На прийом до лікаря можна записатись за місяць. 
 

В областях будуть сформовані госпітальні округи, а де саме їх розташують, вирІшуватимуть на місцевому рівні. Основний акцент робиться на сімейного лікаря, адже він знає про всю сім´ю буквально все. А основне його завдання - не дати пацієнту захворіти. Роботу лікаря контролює агенція і сам громадянин. Якщо пацієнтові не подобається, як лікар його обслуговує, він зможе його змінити. 

Обирати лікаря радять за довірою. А ось роль медсестри у новій реформі зросте. Оскільки до лікаря буде звертатися багато клієнтів, відповідно  допомога медсестри буде затребуванішою.
Місце
Львів
Місто лева це Львів...
Львів
Адміністративний центр Львівсь...
Україна
Україна є набільшою країною, ч...
12.01.2017 11:30
258

Коментарі

немає. Ваш буде першим!
Останні новини