42 мільйони гривень військового збору мобілізовано Києво-Святошинською ОДПІ

До Державного бюджету за січень-березень поточного року Києво-Святошинською ОДПІ ГУ ДФС у Київській області забезпечено 42 млн. грн. військового збору.

Нагадуємо, що військовий збір запроваджено із серпня 2014 року. Його ставка становить 1,5% від об’єкта оподаткування. Військовим збором обкладаються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри.

Також, дохід, отриманий платником податку як додаткове благо (крім випадків, передбачених ст. 165 Податкового кодексу України), підлягає оподаткуванню військовим збором. Додаткові блага – це кошти, матеріальні чи нематеріальні цінності, послуги, інші види доходу, що виплачуються (надаються) платнику податку податковим агентом, якщо такий дохід не є заробітною платою та не пов’язаний з виконанням обов’язків трудового найму або не є винагородою за цивільно-правовими договорами (угодами), укладеними з таким платником податку (крім випадків, прямо передбачених нормами розділу IV Податкового кодексу України).

04.04.2017 21:50
103

Коментарі

немає. Ваш буде першим!
Останні новини