Звітність про декларування доходів

По Києво-Святошинському району громадянами за результатами річного декларування доходів отриманих в 2016 році подано 552 податкових декларації про майновий стан і доходи


Станом на 11 квітня поточного року задекларували свої доходи за минулий рік 552 громадянина, які визначили до сплати податок на доходи фізичних осіб суму, що складає 2,1 млн. грн. та 482,63 тис. грн. військового збору. Нагадуємо, що сума податкових зобов’язань податку на доходи фізичних осіб та військового збору, зазначена в поданій річній декларації, сплачується громадянами самостійно до 1 серпня 2017 року.

Для отримання податкової знижки звернулися до фіскальних органів 367 громадян. Серед них більше всього батьків студентів, які оплачували у 2016 році вартість навчання своїх дітей.

Шановні громадяни! Запрошуємо вас отримати безкоштовно бланки податкових декларацій про майновий стан і доходи в центрах обслуговування платників (можливо також роздрукувати бланки самостійно з офіційного Веб-порталу ДФС України). Декларацію ви можете за власним вибором подати особисто (або уповноваженою на це особою), поштою або засобами електронного зв’язку.

Останній день подання декларацій громадянами, які зобов’язані задекларувати свої доходи - 3 травня 2017 року. Звертатися для отримання податкової знижки за наслідками 2016 року можна упродовж поточного року.
Місце
Київ
Столиця України...
13.04.2017 14:20
154

Коментарі

немає. Ваш буде першим!
Останні новини