У Коростені правоохоронці чинять свавілля

Дві гільзи, препарати схожі на наркотичні та небезпечні речовини. Саме ці предмети, вилучили правоохоронці під час обшуку у квартирі жительки міста Коростень ,Терези Кажан

Проте сама жінка каже цих предметів у її квартирі ніколи не було. 15 березня її син Ілля встряг у сутичку з працівниками залізниці, а пізніше був затриманий за бійку з правоохоронцями, цього ж дня йому обрали міру запобіжного заходу у вигляді тримання під домашнім арештом. О другій половині дня жінці зателефонувала сусідка та повідомила, що у її квартирі ввімкнене світло та чутно гучні розмови. Тереза Сергіївна, каже одразу поспішила додому та побачила що її помешкання відчинене. З порогу потерпіла побачила страшенний безлад у її квартирі та групу поліцейських, які проводили обшук. На питання , чи є у поліцейських ухвала суду на обшук, отримала різку відповідь , тож одразу зрозуміла що документу немає.

Що саме вилучили з квартири ,працівник правоохоронних органів не відповіла, лише згодом показала у електронному вигляді документ, у якому було зазначено, предмети які були вилучені. Лише згодом, жінка виявила, що зникли гроші у сумі 70 тисяч гривень та дорога французька косметика. Пані Тереза звернулась за допомогою на гарячу лінію Житомирського управління поліції та інші інстанції. Проте,вже наступного дня її сину чомусь змінили міру запобіжного заходу на тримання під вартою. Наразі хлопець перебуває у Житомирському СІЗО.

 
Наразі триває експертиза та збір всіх матеріалів для передачі їх до суду.
Місце
Житомир
Місто в північно-західній Укра...
18.04.2017 15:00
296

2 коментаря

18.04.2017 21:57
Этого чудачка знают не только в Коростене. И знают не по хорошим делам. А маме, если деньги реально пропали, советую у сынка-нарика спросить где они!!!
18.04.2017 22:39
Це лише мене напряг залізничник, який розмовляє як мєнт “прєдмєт похожій на пістолєт“, а ще безліч протиріч, типу в 11 дня стояли двоє мєнтов, він три раза вистріли і пішов до зданія СБУ, залізничник побачив двох мєнтов, які відстрілювали гільзи!!! (Не набої!!), які знайшли у Іллі (цікаво, то залізничник зап'ятав як виглядали саме ті гільзи, чи журналісти самі до такого додумались? Шкода, що на одному із самих правдивих телеканалів (так я вважав до сьогодні), працюють такі непрофесійні журналісти? Панове колеги, то жага мєнтов подражнити чи такий невдалий піар? Дарма “залізничнику“ заплатили!
Останні новини