Ритуальні послуги у Львові можуть подорожчати

У Львівській мерії затвердили нові тарифи на поховання, вартість усіх ритуальних послуг зросла приблизно на 12%

Одне поховання коштуватиме близько двох з половиною тисяч гривень. А от ціна на процесію залежатиме й від атрибутів. До прикладу, найдешевший вінок зараз коштує від ста до півтори сотні гривень. Тарифи на поховання збільшили.
 
Як пояснили у комунальному підприємстві «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг»  такі заходи були необхідні для того, аби працівникам було з чого платити заробітну плату. 
 

Директор ЛКП «Виробничо –реставраційний комбінат» Василь Глова запевняє: ціни змінилися не суттєво. Підвищення тарифів на 10-11% пов`язані із підвищенням мінімальної заробітної плати. Ціна труни формується ще й від матеріалів, це в основному дошка, паливо і тому з ростом цін на матеріали собівартість продуктів зростає теж. Аби викопати яму та замовити катафалк, слід викласти близько ста п`ятдесяти гривень. Далі ціна залежатиме від побажання родичів померлого. 

У салоні ритуальних послуг кажуть: провести поховання можна й дешевше. За умови якщо брати доступніші труни та вінки. Проте на високу якість у такому разі чекати не варто.
Збільшення тарифів на поховання для Львівської мерії вже стає традицією. Адже востаннє розцінки змінювали минулого року.

Місце
Львів
Місто лева це Львів...
Львів
Адміністративний центр Львівсь...
21.04.2017 09:00
95

Коментарі

немає. Ваш буде першим!
Останні новини