Таращанське “правосуддя”, де закони не писані

Тараса Муху спершу безжально побили, а тепер намагаються запроторити за грати

Ця історія почалася восени 2016. Наприкінці вересня Тарас Муха приїхав на батьківщину – у село Ківшовата, що в Таращанському районі Київщини. Разом із двома дівчатами та товаришами ввечері пішли до розважального закладу у сусіднє село. Одначе, бар вже зачинявся і компанії нічого не лишалося, як повертатися назад до Ківшоватої. Дорогою зателефонували знайомому, аби той їх підкинув додому. Хлопець під’їхав, і буквально за якусь мить під’їхали на мопедах і підійшли до нього ще одні знайомі. Компанії стояли порізно і нічого не віщувало конфлікту. Свідок каже, що між хлопцями виникли розбіжності, які Тарас спробував залагодити. Втім мужність хлопця місцеві парубки  не оцінили, а навпаки побили так, що Тарас не пам'ятав як дістався додому. Хлопець каже зловмисники вимагали якісь ключі від мопеду та були дуже незадоволені тим, що Тарас приїхав до їхнього села.

Прийшовши до тями наступного дня Тарас написав заяву до поліції, проте вона так і залишилась без розгляду, натомість один із зловмисників Артур Артюнов написав зустрічну скаргу  начебто хлопець наніс йому важкі тілесні ушкодження  та навіть зламав мізинець. Натомість у Тараса на обличчі було декілька гематом розміром із апельсин. Його лікарям практично довелося збирати по частинах.  Множинний перелом кісток лицьового скелету: перелом верхньої щелепи, що перейшов на основу черепа, перелом вилиць і носа, що призвело до струсу мозку і патологічних головних болей.

<

Після цього інцинтенту до мами Тараса звернувся батько Артюнова та запропонував її якось вирішити ситуацію. Шокована мати відмовилась, тоді до неї і почали одна за одною сипатись погрози. Справа все таки дійшла до суду і в скоєнні злочину звинуватили Тараса. Знімальна група ПравдаТут вирішила прояснити ситуацію, проте суддя відреагувала досить дивно та всіляко намагалась перешкодити здійснювати професійну діяльність. Саме ж слухання справи тоді  перенесли на 19 травня через відсутність одного зі свідків. Проте нещодавно відбулося чергове засідання суду на яке зібралось  чимало молоді. Розпочали зі свідчень пані Надії – власниці бару до якого збирався Тарас з друзями. Жінка каже - минув вже рік, тож їй важко пригадати події того вечора.

Проте і цього разу засідання суду перенесли. Судді вирішили запросити до розгляду додаткових експертів на 12 червня. А ми і надалі продовжуємо стежити за цією справою.


Місце
Київщина
Київщина — історично - е...
Таращанський район
Район України на півдні Київсь...
21.05.2017 18:00
577

2 коментаря

03.05.2017 23:32
Видео недоступно!!!
03.05.2017 23:34
Не можу переглянути відео!!!
Останні новини