Чи здорожчає проїзд у громадському транспорті?

Житомирські чиновники вже 2 тижні ламають голову над питанням, чи стане проїзд у міському транспорті дорожчим

Перевізники вимагають підняти ціну з трьох до … 5 гривень! Та чи відповідатимуть послуги новим тарифам? Для багатьох містян трамвай номер 7 був звичним маршрутом, допоки не перекрили рух на Личаківській. Кажуть вагони ламалися часто, пригадують, як кілька місяців тому їздили у пошкодженому трамваї. 

Несправність багатьох вагонів підтверджують і водії, які  працюють на цьому маршруті багато років. Вони кажуть: трамваї розвалюються не по днях, а по годинах і переконані- вагони треба змінити на нові, бо ці старі і ламаються часто.  Раніше трамвай номер 7 їхав через Личаківську. Однак, на час ремонту цієї вулиці, сімка курсує до «Аквапарку». Деякі львів’яни ще не звикли до оновленого напряму звичного трамвая.  Особливо, коли трапляється поломка і це змінює напрям і так нового маршруту. 
 
 

У «Львівелектотрансі» переконують: у  разі несправності трамвая, його одразу забирають із проїжджої ділянки та намагаються «реанімувати». Нагадаємо, трамвай номер 7 зараз курсує від Княгині Ольги до вулиці Татарбунарської. На маршруті 10 вагонів, з офіційним інтервалом руху – 10 хвилин.

17.05.2017 22:20
78

Коментарі

немає. Ваш буде першим!
Останні новини