Вегетаріанці в Голлівуді

Останнім часом все більше молоді відмовляється від вживання м'яса

Кожен робить це з власних міркувань: хтось вважає продукти тваринного походження некорисними ,комусь жаль бідолашних тварин, а хтось просто віддає данину моді. Зірки, звісно – не виключення.Найбільше вегетаріанство популярне серед голлівудських селебриті.
 
Очолюватиме наш рейтинг неперевершений Том Круз. Актор вже багато років не вживає продуктів тваринного походження і проповідує здоровий спосіб життя. Нестачу білку Круз компенсує протеїновими коктейлями. Актор впевнений – саме вегетаріанство допомагає йому тримати себе у бездоганній фізичній формі та продовжувати молодість.

Ще одна відома прихильниця вегетаріанства – Наталі Портман. Актриса відмовилась від м'яса ще у 8 років. Причиною стала психологічна травма – маленька Портман стала свідком демонстрації лазера на курчаті під час медичної конференції. Це так вразило дівчинку, що вона назавжди відмовилась вживати продукти тваринного походження. Цей день зірка й досі згадує з жахом: «Мій батько лікар. Одного разу, коли мені було 8 років, він взяв мене з собою на медичну конференцію. Там хірурги демонстрували дослід на живому курчаті. Мені стало так погано від того, що він приречений на болісну смерть, що з тих пір я ніколи більше не куштувала м'яса». В 2011 році актрисі довелося частково відступити від своїх принципів через вагітність, красуня почала вживати масло та яйця. Втім після народження сина зірка повернулась до звичного режиму харчування. Портман також є активною захисницею прав тварин: вона не носить хутро, шкіру, пір'я, замшу, а також випускає власну лінію взуття зі штучних матеріалів.
 

 

 Відома актриса та письменниця Камерон Діаз теж кілька років пропагує вегетаріанство. На це зірку підштовхнув той факт, що свиня має інтелект трирічної дитини. «В той час моїй племінниці було три роки,Боже мій, як це – з'їсти племінницю?!» - з обуренням розповідає Діаз. З тих пір актриса почала правильно харчуватись , досі не вживає м'ясних продуктів і прекрасно себе почуває.

Легендарний актор Річард Гір не вживає м'яса вже протягом 30 років! Таке рішення Гір прийняв ,коли став буддистом. Про свій вибір артист не пожалкував жодного разу, за його словами – це допомагає йому відчувати себе з кожним роком більш здоровим та молодим. Варто зазначити, що Річард Гір фінансує програму підтримки зникаючої породи коней, індіанської культури, а також виступає активним захисником прав тварин.

Останню позицію нашого рейтингу займає вічно молода Мадонна. Прекрасне самопочуття та бездоганна фізична форма артистки – результат щоденних фізичних навантажень та відмови від м'яса. Причиною вегетаріанства зірки стала релігія артистки : Каббала. Крім м'яса, Мадонна також не їсть солодкого, мучного, п'є тільки спеціальну воду. Все це дозволяє співачці завжди бути у чудовій формі. Тож чи слідувати зірковому прикладу, вирішувати тільки вам. Та пам'ятайте – на це мають бути вагомі причини.
Особистості
Мадонна
Мадонна – всесвітньо відома сп...
Том Круз
Том Круз (повне ім'я при народ...
Інші теги
LoungeNews
Найсвіжіші новини шоу-бізнесу,...
20.05.2017 15:20
85

Коментарі

немає. Ваш буде першим!
Останні новини