RSS
Під час поєдинку першого кола турніру серії Masters в Майамі між Томмі Хаасом і Іржі Весели на корті
24.03.2017 20:25
59
Теги:
ігуана, поєдинок, перше коло, турнір, masters, майамі, томмі хаасом, іржі весели, корт, розіграш, тенісист
Кінцівка матчу відбору на чемпіонат світу-2018 між збірними Китаю і Південної Кореї ознаменувалася м
24.03.2017 19:55
52
Теги:
китайці, корейці, бійка, матч, чемпіонат світу-2018, збірна, китай, південна корея, рахунок, хі чан хвон, правила, іне хонгбо
Під час одного з поєдинків турніру MMA в американському місті Гранд-Рапідс трапився незвичайний інци
24.03.2017 11:10
59
Теги:
поєдинок, турнір, mma, америка, гранд-рапідс, інцидент, райс брінк, удар, джо нем, рефері
У Львові стартував чемпіонат області з шахів
22.03.2017 11:05
70
Теги:
чемпіонат, назарій фірман, шахи, спорт, україна, львів
Ілля Марченко не зумів вийти до другого раунду турніру серії ATP Challeng-er Tour в американському м
17.03.2017 15:20
66
Теги:
марченко, теніс, друга ракетка, atp, турнір
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA, IBF, IBO в середній вазі Геннадій Головкін розповів, що Всесвітн
17.03.2017 14:05
78
Теги:
головкін, бокс, допінг, допінг-тест, wbc, wba, ibf, ibo
Роджер Федерер обіграв Рафаеля Надаля в 1/8 фіналу турніру серії ATP 1000 в Індіан-Уеллсі  Ісп
16.03.2017 19:35
79
Теги:
турнір, atp, теніс, рафаеля надаля, роджер федерер
 Львівські «Карпати» вирішили забрати всі позови з цивільного суду проти ФФУ  «Біло-зелен
16.03.2017 16:50
78
Теги:
ффу, фк карати, позов, суд, футбол
Керівництво київського «Динамо» розглядає варіант з підписанням нового контракту із захисником Євген
16.03.2017 16:25
77
Теги:
динамо, євген макаренко, контракт, футбол
Еліна Світоліна закінчила своєї виступ в 1/8 фіналу на турнірі категорії WTA Premier Mandatory в Інд
15.03.2017 17:35