Зображення основне:
У Броварах вручили 330 нагород учням та вчителям за високі досягнення у навчанні

За інтелектуальні досягнення нагородили найкращих учнів Броварських шкіл

Церемонія вручення традиційно пройшла в концертному залі міського культурного центру «Прометей»

Ведучі заходу урочисто викликали на сцену переможців обласних, всеукраїнських та загальноміських конкурсів з різних дисциплін. Поруч із дітьми на сцені стояли їх батьки та викладачі, адже вони так само як і юні інтелектуали трудились над отриманням результату та вкладали душу в учнів, які мають високі досягнення у навчанні та презентували місто Бровари з кращого освітянського боку!

«Щороку наше славне місто випускає у світ обдарованих  дітей із високими розумовими здібностями. Ми створюємо всі оптимальні умови для розвитку й творчої реалізації учнів місцевих шкіл. Наші діти беруть участь у всіх можливих конкурсах, представляють своє місто з найкращого боку. Ми отримали заслужене друге місце у конкурсі виконання гімну України до 200-річчя від Дня народження автора музики Гімну України Михайла Вербицького. 7 із 12 кращих школярів у цьому році привезли додому перші місця», - каже заступник міського голови Лариса Виноградова.

Разом із керівником відділу освіти Оксаною Мельник чиновниця вручала призерам символічні сувеніри на сцені, грамоти, цілувала кожного в щоку та бажала юним інтелектуалам  їх  батькам та вчителям натхнення, наснаги працювати і розвивати свої розумові здібності в тому ж дусі. Також в процесі заходу грамотами були відзначені зразкові творчі колективи школи мистецтв міста Бровари.

 

Місце
Бровари
місто обласного підпорядкуванн...
Броварський район
Район України у Київській обла...
24.05.2016 18:30
1605

Коментарі

немає. Ваш буде першим!