Зображення основне:
Спортсмени із Броварів привезли із Чемпіонату Європи 35 нагород

Тріумф броварських майстрів ушу в складі національної команди України Із 47 броварських спортсменів бойового мистецтва перемоги привезли 35

Нещодавно завершився XVI Чемпіонат Європи з китайських бойових мистецтв ушу, який проходив у Москві. В ньому активно взяла участь  наша Збірна України. В загальнокомандному заліку броварські спортсмени вибороли  2 місце. В складі збірної Україна представила 35 професійних броварських спортсменів.

 

Триразовою чемпіонкою Європи стала Людмила Темна. На її рахунку перемоги в демонстраційному поєдинку «дуйлянь», в мистецтві припинення бою «цзеншу» та цзяньшу (китайський прямий меч). Повний комплект відзнак здобув Дмитро Панасюк: золото – в дуйлянь, срібло – в цзеншу, бронзу – в цзянь. Із золотими нагородами додому повернулись: Ганна Мандрик, Андрій Коваль, Роман Рева (всі переможці в дуйлянь). Олена Осьмирко та Уляна Міщенко перемогли в техніці саньшоу, це дещо подібне до кікбоксингу та тайського боксу. Артем Суонг  переміг у цзеншу. На другу сходинку піднялись Максим Пасько у змаганні з наньцюань.

 

Цей вид бойового мистецтва ушу особливий за технікою виконання завдяки різноманітним рухам руками в низьких стійких позах. Велике значення приділяється зміцненню талії, а твердість прийомів гармонійно поєднується з м’якістю. Броварчанин Артем Суонг взяв друге місце у розділі цзянь.

 

  Нагадаємо що, школа ушу та федерація ушу України базується на території міста Бровари в районі Торгмашу. Начальник відділу молоді та спорту Дмитро Рожков підкреслив - дуже чудово, що база знаходиться саме в нашому місті. 60 – 70 % збірної складу України це спортсмени із Броварів.

На чемпіонаті Європи, з ушу який вже завершився у Москві спортсмени у бойових мистецтвах вибороли 15 бронзових, 18 срібних та 23 золотих медалей. Гімн України звучав під час змагань у Росії три рази. 

Місце
Бровари
місто обласного підпорядкуванн...
25.05.2016 17:40
1102

Коментарі

немає. Ваш буде першим!