Зображення основне:
Броварчанин ледь не вбив собаку: відкрито кримінальне провадження

Справжнього розголосу набув факт жорстокого поводження з твариною: побиття собаки мешканцем Броварів. Небайдужі броварчани докладають усіх зусиль для лікування Рекса, а у Нацполіції вже відкрили кримінальне провадження.

Декілька тижнів тому у будинку по вулиці Симоненка Максим, мешканець цього будинку, жорстоко побив пса Рекса, якому дала прихисток у своїй підсобці консьєржка Любов Іванівна. Вона і розповіла, що чоловік спочатку вигнав Рекса з підсобного приміщення, потім затис його дверима і почав бити ногами.

«Нашому Рексу зараз погано. Але було ще гірше, коли декілька тижнів тому двонога істота, яка живе у моєму під'їзді, ввірвалася у приміщення консьєржів, з криком і стусанами вибила пса в коридор, загнала в тамбур та стала бити ногами. Уявіть собі картину: істота чоловічої статі вагою під сто кілограмів ногами б'є собаку вагою в 12 кг. На площі три квадратних метри. Ні втекти, ні сховатися, ні ухилитися - ні найменшого шансу! Це все одно, що дитину замкнути в загоні з шаленим биком. Від удару тіло складається навпіл. Біль, страх, паніка...», - так написав про це Сергій Корнієнко.

Сам Максим заперечує, що побив  пса. Та стверджує, що собака йому ніколи не подобався, тому він ударив його, проте лиш раз.

 Наразі у Рекса накопичення у черевній порожнині рідини з кров’ю та пролапс серцевого клапана. Небайдужі мешканці будинку хочуть врятувати пса. Дехто надсилає гроші на лікування, інші ж - возять до клініки, зробили новий прихисток та годують собаку.

В управлінні Нацполіції ж відкрили кримінальне провадження. «Собаку лікують зараз, але вилікувати її повністю вже неможливо. Декілька разів на тиждень із черева витягують рідину, але, скоріш за все, собаку вже не врятують. До нас офіційно з заявами ніхто не звертався, але, враховуючи, що це питання набуло розголосу, поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «Жорстоке поводження з тваринами». Зараз ми встановлюємо особу кривдника та розслідуємо це питання», - розповів журналістам газети «ПравдаТут» речник ГУ Нацполіції у Київській області. 

Місце
Київщина
Київщина — історично - е...
Бровари
місто обласного підпорядкуванн...
19.12.2016 14:35
477

Коментарі

немає. Ваш буде першим!