Зображення основне:
Обережно: правоохоронці нагадують про  безпечне використання піротехніки

Феєрверки - це традиційна частина святкувань Нового року.  Проте при купівлі піротехніки варто бути уважними та обережними. Саме до цього закликають працівники Нацполіції.

          Перш за все, купуючи піротехнічні вироби, варто ознайомитися з інструкцією. Якщо інструкція з використання не містить українського перекладу, це означає, що товар не має відповідного сертифікату і використовувати його - небезпечно. По-друге, звертайте увагу на термін придатності відповідної піротехніки та на саму упаковку товару: важливо, щоб вона була без ушкоджень.

          Крім того, працівники поліції застерігають дорослих, що діти та підлітки не повинні використовувати петарди та феєрверки.

          «Відповідно до чинного українського законодавства, забороняється самостійно запалювати феєрверки 2-го і 3-го класів небезпеки особам, які не досягли 18-річного віку. Також забороняється використання побутових піротехнічних виробів, які створюють ефекти на висоті, шумові ефекти ближче 100 метрів від будь-яких будівель; побутових піротехнічних виробів, які створюють ефекти на висоті, шумові ефекти ближче 100 метрів від будь-яких будівель. Крім того, будь-яку піротехніку забороняється запускати з балконів або вікон, а також у бік людей», - зазначають в управлінні Національної поліції Київської області.

          Усі піротехнічні вироби варто купувати лише у спеціалізованих магазинах, перевіряючи ліцензію у продавця та інструкцію до товару. 

Місце
Київщина
Київщина — історично - е...
Бровари
місто обласного підпорядкуванн...
27.12.2016 20:40
346

Коментарі

немає. Ваш буде першим!