Зображення основне:
Тут допоможуть, нагодують і розважать: у терцентрі відкрили нове відділення

Поява стаціонарного відділення у Броварському територіальному центрі соціального обслуговування була заповітною мрією як для працівників терцентру, так і для тих, хто у ньому обслуговується. Саме стаціонар дозволятиме людям залишитися на ніч у центрі, якщо вони не мають місця для ночівлі. 19 грудня відбулося урочисте відкриття відділення стаціонарного догляду.

          Стаціонарне відділення стало четвертим відділенням міського територіального центру. Окрім нього в центрі соціального обслуговування є відділення допомоги вдома, денного перебування та адресної, натуральної, грошової допомоги.

          Стаціонар розрахований на 10 місць. У ньому перебуватимуть ті, хто потребує медичної допомоги на певний час або ж постійного догляду. Відділення має три категорії: денне, тимчасове та постійне перебування. Сюди можуть звернутися люди, які потребують медичної допомоги: поставити крапельниці чи зробити укол; працездатні люди після операції - на термін до 4-х місяців або ж люди, які є абсолютно одинокими та можуть залишитись у Терцентрі на постійній основі. Перебування у стаціонарі та всі медичні послуги надаються безкоштовно.

          «За положенням, повністю одинокі люди можуть перебувати на повному утриманні міста, тобто залишитись у нас. Саме відділення має три палати: чоловічу, жіночу та ізолятор. У палатах усе облаштоване для комфортного життя: є ліжка, комоди, тумби, телевізори. Також побудована вітальня, душеві кабіни та туалетні кімнати», - розповіла директор Терцентру Діана Лудченко.

          На відкриття нового відділення завітали мер міста, його заступники, депутати місцевої ради, настоятель церкви Петра і Павла та громадські діячі.

          «Я вдячний усьому колективу територіального центру за велику роботу, проведену для того, щоб від сьогодні Бровари мали такий унікальний заклад», - прокоментував відкриття стаціонару мер міста Ігор Сапожко.

Місце
Київщина
Київщина — історично - е...
Бровари
місто обласного підпорядкуванн...
27.12.2016 20:45
348

Коментарі

немає. Ваш буде першим!