Зображення основне:
Вакансія начальника відділу культури: хто замість Багмут?

Пройшло більш як півтора місяці з моменту, коли Наталія Багмут подала у відставку. Нині міськрада оголосила конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу культури. Серед претендентів донецька вчителька музики, керівник художнього колективу та студентка-журналіст.

Броварська міськрада 16 листопада оголосила про вакансію начальника відділу культури. Більше тижня кандидати борються за цю позицію, уже пройшов перший відбірковий тур. Щоправда, нікого так  і не обрали, адже троє з трьох конкурсанток пройшли у другий етап. «Якщо потрібно, буде і третій тур», - повідомляють спеціалісти відділу культури. За їх словами, наступний відбірковий етап відбудеться 28 грудня у малій залі міськради.

Вимоги до кандидата прості.Вакансія розрахована на громадян України з повною вищою освітою відповідного професійного спрямування. Майбутній начальник повинен вільно володіти державною мовою, мати стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або за фахом на керівних посадах у закладах культури та освіти не менше 5 років. Викликає подив той факт, що до претенденток на посаду начальника відділу освіти потрапила наймолодша з конкурсанток. Олена Шелест наразі  закінчує магістратуру в Київському Міжнародному університеті. Навчається на спеціальності «журналістика».

За інформацією, що надав сектор кадрової роботи, серед інших претендентів Катерина Мелікова та Інна Савченко. Катерина Мелікова, переселенка з Донецької області, раніше обіймала посаду очільника відділу культури у місті Докучаєвськ, зараз викладає у Броварській музичній школі та ДНЗ «Золотий ключик». Інна Савченко вже понад 6 років керує зразковим художнім колективом «Театр танцю «Зоряни» дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія».

Наразі невідомо, хто з цих трьох претенденток посяде вакантне місце, проте у відділі культури запевняють, що це може стати відомо вже 28 грудня.

Зазначимо, що Наталія Багмут була начальником відділу культури з 2005 року. За цей час колеги охрестили її «фахівцем своєї справи». Нагадаємо, що екс-начальницю регулярно звинувачували у низькій якості культурних заходів міста, зловживанні службовим становищем та корупційних справах. 

Місце
Київщина
Київщина — історично - е...
Бровари
місто обласного підпорядкуванн...
27.12.2016 20:45
449

Коментарі

немає. Ваш буде першим!