Зображення основне:
Броварські поліцейські новою формою не забезпечені

З 1 січня наступного року атрибутика міліції не буде дійсна. Поліцейські повинні носити нову форму, мати при собі посвідчення та жетон працівника поліції. Про це нагадує т.в.о. начальника поліції Київської області Дмитро Ценов на офіційному веб-порталі Національної поліції. Наразі ж новою формою броварські правоохоронці не забезпечені.

«Чому я маю купувати форму?» - броварський поліцейський

За словами броварських правоохоронців, станом на 24 грудня оперативники та слідчі формою не забезпечені. «Ми маємо зробити фотографії у новій формі. Для цього йдемо у фотоательє, де нам «підставляють» форму поліцейського. Коли нам її видадуть та чи видадуть взагалі, керівництво мовчить. Чув, що доведеться купувати. Проте чому я повинен за неї платити? Хіба держава не повинна забезпечити нас хоча б найнеобхіднішим? Ми ж не просимо ремонт райвідділу, працюємо у жахливих умовах та ще й повинні купувати форму!», - розповів працівник броварського відділку поліції.

«Вистачить посвідчення та жетону», - речник МВС

Поки Дмитро Ценов нагадує, що з 1 січня 2017 року працівник поліції має носити нову поліцейську форму, речник МВС у Київській області дещо коректує інформацію: «Ми говоримо про те, що з 1 січня, уся міліцейська атрибутика не діє, тому в поліції зараз активно видають нові посвідчення і жетони. А ті, у кого немає форми, повинні мати при собі це нове посвідчення та жетон. Ходити можна й у цивільному. Ми першочергово одягаємо патрульну поліцію, чергові частини... Тобто тих поліцейських, які постійно спілкуються з громадянами. Працівники кримінальної поліції також будуть забезпечені новою формою пізніше».

«Стара форма - жахлива!», - поліцейські

Скаржаться правоохоронці не лише на відсутність нової форми, а й на якість старої. «По-перше, доволі дивна розмірна сітка. На більшості працівників форма «висить». По-друге, тканина жахливої якості. Дуже незручно у формі. Особливо, якщо говорити про добове чергування, коли ти 24 години не маєш права з себе її зняти...», - зазначив броварський поліцейський.  

Якої ж якості буде нова форма - невідомо. «Уся форма, яка видається, відповідає стандартам, а краща чи ні - покаже практика», - розповів Микола Ілліч, речник МВС у Київській області.

Організація
Поліція
Нова патрульна поліція...
Місце
Київщина
Київщина — історично - е...
Бровари
місто обласного підпорядкуванн...
27.12.2016 20:50
528

Коментарі

немає. Ваш буде першим!