Зображення основне:
Спорт проти онкозахворювань

Міжнародна організація боротьби з раком (UICC) звернулася до спортсменів усього світу з проханням 4 лютого продемонструвати солідарність із тими, хто бореться з «чумою XXI століття» - онкозахворюваннями. І Бровари готові показати приклад для всієї України, організувавши «Спортивну лігу милосердя Inna-Brovary».

«Спорт проти раку - разом переможемо!» - під таким гаслом пройде спортивний турнір, спрямований на допомогу онкохворим людям. Він розпочнеться вже 28 січня змаганнями з волейболу та досягне свого апогею 4 лютого, у Міжнародний день боротьби з раком. «Спортивна ліга милосердя» включатиме в себе змагання з різних видів спорту. Усі зібрані кошти підуть на допомогу людям, що борються з раком. Організаторами турніру стали благодійний фонд «Інна», відділ молоді та спорту Броварської міської ради, керівництво плавального басейну «Купава». У цей час доопрацьовується положення про проведення турніру, і вже дуже скоро почнеться реєстрація учасників. «Такого проекту немає ні в одній країні світу, - розповідають очільники фонду «Інна». - Ми вже готуємо ряд змагань». Наразі організатори запрошують до співпраці організації та приватних осіб, які бажають допомогтиу проведенні турніру та наступних змагань під егідою «Спортивної ліги милосердя».

Благодійні змагання розпочнуться наприкінці січня, а вже 4 лютого відбудетьсяі сам турнір

Змагання з волейболу відбудеться 28 січня у спортивному залі броварської середньої школи №7 у рамках «Спортивної ліги милосердя Inna-Brovary». Початок - об 11.00.

У Міжнародний день боротьби з раком, 4 лютого, у Броварах відбудеться найбільший спортивний турнір. Він, за словами організаторів, може стати найграндіознішим благодійним спортивним проектом у країні. Детальніше про змаганнячитайтеу наступних випусках газети «ПравдаТут». 

Місце
Київщина
Київщина — історично - е...
Бровари
місто обласного підпорядкуванн...
25.01.2017 14:45
546

Коментарі

немає. Ваш буде першим!