Зображення основне:
Пожежа в Пухівці, причина - мешканці села не виконують вимоги пожежної безпеки

Попри пожежно-профілактичне відпрацювання села, що відбувалося днем раніше, у Пухівці, що на Броварщині, знову сталася пожежа. За словами пожежників, загорівся гостьовий будинок.

У четвер, 19 січня, о 07:14 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про пожежу: загорівся гостьовий будинок у селі Пухівка по Броварській вулиці.Для того, щоб швидко ліквідувати пожежу, до роботи були задіяні відділення 21-ДПРЧ міста Бровари, СПК Пухівка, Рожівка та Рожни.

Як повідомили у Головному управлінні державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області, унаслідок пожежі постраждалих та загиблих виявлено не було. Імовірною причиною є невиконання пожежної безпеки мешканцями села.

Зазначимо, що це вже друга пожежа за останні два тижні. Перша сталася 15 січня, унаслідок якої загинув господар оселі та його дружина. Після цього інциденту 18 січнярятувальниками Броварського районного відділу разом із представниками Броварського ВП ГУ НП України в Київській області, РЕМ, Броварської філії газового господарства та спільно з представниками Пухівської сільської ради було проведено масштабне комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання села Пухівка.

Перевіривши водопостачання,рятувальники встановили, що на території сільської ради пожежні гідранти відсутні.Також слід зазначити, що природні водойми не обладнані майданчиками (пірсами) для встановлення пожежного автомобіля і забору води. На території сільської ради далеко не на всіх будинках установлені адресні покажчики. Огляд приватного житлового сектору показав, що деякі мешканці села не виконують вимоги пожежної безпеки.

За результатами встановлено, що агітаційно-роз’яснювальна робота щодо запобігання виникненню пожеж проводиться на належному рівні, було здійснено обхід 34 домоволодінь, розповсюджено серед населення листівки на протипожежну тематику. Проте наступного дня у селі знову сталася пожежа. 

Місце
Київщина
Київщина — історично - е...
Бровари
місто обласного підпорядкуванн...
Інші теги
Пожежа
Пожежею є некероване горіння п...
25.01.2017 14:50
514

Коментарі

немає. Ваш буде першим!