Зображення основне:
Увага: розшукують слідчих та «оперів»

Рівень злочинності на Броварщині зростає. Про це неодноразово розповідав журналістам «ПравдаТут»речник Національної поліції у Київській області Микола Жукович, пояснюючи необхідність проведення регулярних поліцейських відпрацюваннь. Броварські правоохоронці змушені працювати наднормово, адже районному відділку не вистачає значної частини кадрів.

За словами речника Головного управління Національної поліції в Київській області Миколи Жуковича, на посаду слідчого відкрито 10 вакансій, на посаду оперуповноваженого - 16.

Конкурс оголошено 16 січня. Управління кадрового забезпечення  ГУНП в Київській області вже розглядає заяви для участі. Відбір кандидатів триватиме впродовж кількох місяців. Роботу мають змогу отримати ті, хто зацікавлений у безпеці власного міста і є законослухняним громадянином України.

Учасників конкурсу мотивують можливістю розвитку, соціальним захистом та конкурентоспроможною заробітною платою. Нагадаємо, що сьогодні слідчі та оперуповноважені отримують заробітну платню у розмірі 10 000 гривень.

Хто може брати участь у конкурсі?

Учасниками конкурсу на посаду слідчого можуть стати громадяни України з вищою юридичною освітою, які вільно володіють державною мовою та готові служити у будь-якому місті України (у тому числі, у зоні проведення Антитерористичної операції). Для отримання посади оперуповноваженого вимоги простіші: це має бути громадянин України з вищою освітою (уже не обов’язково юридичною), який також вільно володіє українською мовою та готовий до служби у будь-якому місті України, проте про зону проведення АТО не йдеться. 

Місце
Київщина
Київщина — історично - е...
Бровари
місто обласного підпорядкуванн...
25.01.2017 15:00
572
АВТОР: ПравдаТут

Коментарі

немає. Ваш буде першим!