Зображення основне:
Будинок дитячої та юнацької творчості невдовзі стане Палацом

Відповідне рішення було прийняте педагогічним колективом БДЮТу.Заклад, учні якого неодноразово ставали призерами всеукраїнських та міжнародних конкурсів, буде перейменований на «Палац творчості дітей та юнацтва».

            «Ми працюємо у рамках закону. Є закон про освіту, існує положення про позашкільний заклад, є перелік типових назв для позашкільних закладів. Саме в цьому переліку подаються назви навчальних закладів, які можуть бути. І «палац» входить до їх переліку», - розповіла журналістам газети «ПравдаТут» Павлученко Валентина, керівник закладу.

            Нещодавно заклад переїхав до нового приміщення, що на вулиці Грушевського. І тепер, змінивши адресу та маючи намір змінити назву, керівництво БДЮТу має підготувати низку документів і владнати технічний аспект питання: переробити статут закладу з новою назвою, змінити печатки. Керівництво закладу вже підготувало відповідні документи щодо перейменування та подали до виконкому. Їх мають затвердити депутати Броварської міської ради на наступній сесії, що відбудеться 9 лютого.

Після прийняття рішення Броварською міськрадою воно одразу набуває чинності. «Якщо на сесії приймається рішення, то, відповідно, з цього дня ми є Палацом творчості», - додала пані Павлученко.

Місце
Київщина
Київщина — історично - е...
Бровари
місто обласного підпорядкуванн...
25.01.2017 15:05
577

Коментарі

немає. Ваш буде першим!