Зображення основне:
До невідремонтованого «Прометею» знову приїжджають зіркові актори

Уже 1 лютого у «Прометей» завітає народний артист України Володимир Горянський із гоголівською комедією  «Женихи». Актор розповів журналістам «ПравдаТут» про виставу, щиро запрошуючи до глядацької зали.  Проте чи готове місто до приїзду зіркових гостей?

«Весела та одночаснозворушлива комедія, безперечно, сподобається глядачам», - Горянський

Уже за тиждень, 1 лютого о 18:00, броварчани зможуть насолодитися виставою «Женихи» за мотивами відомого гоголівського «Одруження». Головну роль у виставі зіграє Володимир Горянський - актор, телеведучий та артист Київського театру драми та комедії. У розмові з журналістами газети «ПравдаТут» пан Горянський радо запрошував містян відвідати виставу. Розповідав, що ця комедія вже неодноразово була представлена у багатьох містах України, і усюди глядачі отримували неймовірний заряд позитиву від перегляду.

«У Броварах найгірші умови для акторської праці», - Ольга Сумська

Наприкінці листопада минулого року броварчани мали змогу насолодитися виставою «Майстер та Маргарита», де булгаківську Маргариту зіграла заслужена артистка України Ольга Сумська. Зал був заповнений вщент: майстерна гра акторів, цікава імпровізація і, звісно, відомий сценарій полонили глядачів, які не жаліли долонь для оплесків.

Проте якщо для глядачів у «Прометеї» все облаштовано, то актори вимушені грати у не найкращих умовах, адже у «Прометеї» немає ні гримерок, ні туалету для акторів. «Навіть у післявоєнному Слов'янську кращі умови для культурного життя. З турботою про кожного - такий лозунг у мера Броварів? Потурбуватися про культурний осередок варто було б...», - так розповіла про міський культурний центр Ольга Сумська.

Обіцяного ремонту «Прометей» так і не дочекався

А от пан Горянський про ситуацію з «Прометеєм» нічого не знав. «Якщо справді у культурному центрі умови настільки погані, то місцевій владі, певно, має бути соромно», - розповів Володимир Горянський.Можливо,після коментарів артистів влада докладе зусиль та приведе культурний центр до ладу, щоб місту не було соромно запрошувати відомих акторів на свою сцену.


 

Особистості
Ольга Сумська
українська актриса і телеведуч...
Місце
Київщина
Київщина — історично - е...
Бровари
місто обласного підпорядкуванн...
25.01.2017 15:15
883

Коментарі

немає. Ваш буде першим!