Зображення основне:
У броварській сауні помер священик


Мертвого чоловіка у приміщенні приватної броварської сауни знайшла адміністратор закладу. Те, що ним виявився  26-річний протоієрей київського Свято-Введенського монастиря та з ким священик провів свій останній ранок, з’ясовували журналісти «ПравдаТут». 

О 7.30 ранку чоловік зайшов до сауни. Замовив її на 2 години. Історія могла б бути звичайною, якби після закінчення оплаченого часу чоловіка не знайшли мертвим. Завдяки документам особу померлого встановити було не складно. Того ранку в сауні відпочивав 26-річний священик Свято-Введенського чоловічого монастиря. 21 січня одружений протоієрей проводив час у сауні з двома молодими жінками.  «До приміщення зайшли троє: чоловік років тридцяти на вигляд і дві дівчини. Чоловік замовив сауну на дві години, до 9.30. Які на вигляд дівчата? Типові. Адже навіщо чоловіки беруть із собою в сауну дівчат? Ну от… Правда, коли я зайшла до сауни, дівчат у приміщенні вже не було», - розповіла адміністратор сауни.

За словами речника ГУ Національної поліції Київської області Миколи Жуковича, експертиза встановила, що смерть чоловіка була не насильницькою - природньою. Саме тому кримінальне впровадження не відкривали.

За яких обставин помер священик, не розголошують

Уже 23 січня померлого священика відспівали у Свято-Введенському монастирі з усіма почестями. Свої співчуття у зв’язку зі смертю протоієрея передав і правлячий архієрей Київської єпархії Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Однак де та за яких обставин помер священик, відомо навіть не всім близьким протоієрея. «Він був чудовою людиною. Дуже шкода, що помер так рано. Де помер? Та вдома ж, мабуть…», - розповіла знайома померлого.

Стас КУЗНЄЦОВ  

01.02.2017 14:55
2939

Коментарі

немає. Ваш буде першим!