Зображення основне:
Уряд Японії профінансує ремонт Броварського спортивного училища


Щоб укріпити стосунки між державами, а також налагодити співпрацю в економічному та політичному секторах, 2017 рік оголосили роком Японії в Україні. Завдяки цьому, окрім візитів керівництва, лекторіїв, обмінних програм для студентів, Японія надасть Україні ще й фінансову допомогу, особливо у галузі спорту. Таким чином, цього року буде профінансований ремонт спортивного залу у Броварському вищому спортивному училищі.

Наразі японський уряд уже надав Україні безкоштовну фінансову допомогу на суму 74 тис. 470 доларів у рамках програми з підтримки культурних проектів «Кусаноне» для Української федерації гімнастики. Віце-президент Федерації гімнастики в Україні Ірина Дерюгіна та посол Японії в Україні Шигекі Сумі підписали згоду про передачу 74 тис. 470 доларів Україні. Ці кошти будуть витрачені на закупівлю різноманітного обладнання для жіночої та чоловічої спортивної гімнастики.

«У Японії добре знають потенціал українських спортсменів і до сих пір пам’ятають про запеклу боротьбу за «олімпійське золото Ріо 2016 між Кохе Утімура і Олегом Верняєвим». Саме тому уряд Японії вирішив посприяти розвитку української гімнастики в період підготовки до наступної Олімпіади, яку у 2020 році прийматиме Токіо», - розповів японський посол.

На цьому фінансування українського спорту не завершується. Цього року Посольство Японії та «Фонд Кличко» підпишуть грантовий договір. Ним передбачено передачу коштів на ремонт одного зі спортивних залів у Броварському вищому училищі фізичної культури.

Нагадаємо, що брати Клички навчалися саме в цьому спортивному закладі. За підтримки «Фонду Кличко» уже був проведений ремонт боксерського залу. Тоді його оснастили новим рингом, необхідним обладнанням, а також за їх підтримки було відремонтовано деякі кімнати гуртожитку.


 

01.02.2017 14:55
153

Коментарі

немає. Ваш буде першим!