Зображення основне:
Шахраї наступають: 26-річна броварчанка віддала шахраям усі прикраси


Броварчанка, щоб «відмолити прокляття», що начебто навели на її сімю, віддала незнайомцям золоті прикраси: сережки та обручки. Поліцейські вже розшукують шахраїв та закликають містян бути пильними, обережними та уникати спілкування з підозрілими незнайомцями.

Дівчина розповіла, що шахраї спершу запитали, як пройти до найближчої аптеки, а коли вона відповіла, її «заворожили», розповідаючи про страшне «прокляття», що лежить на її сім’ї. Що сталося після цього, броварчанка не пам’ятає, а коли прийшла до тями - незнайомців не було, як, власне, і прикрас.

Поліція вже розшукує псевдоворожок і зазначає, що у таких випадках варто негайно телефонувати за номером «102», щоб правоохоронці змогли якнайшвидше встановити особи злочинців та затримати винних.

Незважаючи на застереження з боку ЗМІ та поліції, люди продовжують віддавати свої гроші та гублять коштовності завдяки зловмисникам.

 «Декілька років тому я також стала жертвою таких зловмисників. До мене підійшла ворожка, одразу почала розповідати про мою долю, про моє минуле та майбутнє. Не пам’ятаю, яким чином, але я віддала їй 500 гривень», - розповіла броварчанка Ірина.

У Броварському відділі поліції кажуть, що шахрайство, пов’язане з гаданням, є поширеним явищем у наш час. «Розкриття та затримання зловмисників ускладнюється тим, що потерпілі, як правило, звертаються за допомогою до правоохоронних органів тільки через деякий час. Завдяки цьому шахраї мають у запасі достатньо часу, щоб зникнути якнайдалі з місця злочину», - зазначив пан Янчинський.

У Броварах з початку року зареєстровано вже 13 випадків правопорушень за статтею шахрайства. Наразі поліцейські проводять низку слідчих та оперативно-розшукових дій, спрямованих на встановлення свідків та осіб, причетних до цих злочинів.


01.02.2017 15:05
155

Коментарі

немає. Ваш буде першим!