Зображення основне:
Точка погляду - українці не знають, чи варто фінансувати партії з державного бюджету

Політичні партії в Україні відтепер фінансуватимуться за гроші платників податків. За відповідний закон нещодавно проголосували народні депутати. І хоч у силу він ще не вступив, а вже встиг зібрати навколо себе чимало суперечок.

Рядові українці – проти. Мовляв чому ми маємо за свої кошти фінансувати чиїсь політичні амбіції на чергових виборах. Хоча й сума яку доведеться сплачувати на утримання партій одному українцеві не захмарна. В середньому це 80 копійок на місяць. За всі отримані від українського народу партії в свою чергу обіцяють публічно звітувати.

За ухвалення в другому читанні законопроекту №2123а «Щодо запобігання та протидії політичній корупції» проголосували 229 депутатів. Закон з 1 липня 2016 року вводить державне фінансування партій. Кошти будуть розподілятися між партіями пропорційно до рівня їх підтримки на виборах. За словами співавтора законопроекту Сергія Лещенка, фінансування партій обійдеться кожному українцеві у 80 копійок на місяць. Загальний обсяг щорічного державного фінансування всіх партій, які отримали право на таке фінансування, пропонується законодавчо обмежити. Сума коштів визначатиметься як 1% мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня року, що передує року виділення коштів держбюджету, помноженого на кількість виборців станом на момент закінчення голосування на останніх чергових або позачергових виборах народних депутатів України.

Місце
Україна
Україна є набільшою країною, ч...
Інші теги
Фінанси
Фінанси – це катерогія в еконо...
12.01.2016 21:40
298

Коментарі

немає. Ваш буде першим!