Зображення основне:
Маша Собко - Зірка у LoungeNews

Маша Собко – українська співачка, фіналістка телепроекту "Шанс", національного відбору «Євробачення» 2010 року, переможниця конкурсу «Фаворити Успіху» та першої церемонії нагородження «CRYSTAL AWARDS 2011» у номінації «Дебют року». Представляла Україну на пісенному конкурсі «Нова хвиля 2011» в Юрмалі, де виборола друге місце. У цьому ж році Маша отримала перемогу в телешоу «Україна сльозам не вірить», продюсером якого був Константин Меладзе. У тому ж 2011 році номінована на звання найкрасивішої жінки України за версією VIVA.

Маша - киянка, навчалася у гімназії № 315 із поглибленим вивченням іноземних мов. Протягом п’яти років співала в народному хорі «Радість» класичну і духовну музику. Після школи вступила в Інститут міжнародних відносин Національного авіаційного університету на факультет міжнародної інформації і права.

Після завершення програми «Шанс-10», де Маша конкурувала із найсильнішими співаками попередніх випусків шоу, пісня «Глупая любовь» у її виконанні отримала гарячу ротацію на радіо «Люкс FM» . З тих пір кар’єра Маші як співачки стрімко пішла вгору. Серед найпопулярніших кліпів: «Ненавижу»,  «Я тебя люблю», «Пойдем со мной».

У 2013 році одружилася з оператором Артемом Онещаком. Подружжя має доньку, котра народилася у 2015 році.

Організація
Зірка у LoungeNEWS
Щонеділі о 18:00 в ефірі Правд...
Місце
Київ
Столиця України...
Україна
Україна є набільшою країною, ч...
Інші теги
ЄВРОБАЧЕННЯ
Щорічний пісенний конкурс...
27.03.2016 19:25
533

Коментарі

немає. Ваш буде першим!