Зображення основне:
Євгеній Ходаківський про результати президентства Петра Порошенка

Cьогодні у Паралелях: Євгеній Ходаківський - доктор економiчних наук, професор, заслужений дiяч науки та технiки Украïни. Професор кафедри економічної теорії та інтелектуальної власності, директор науково-іноваційного інституту економіки та агробізнесу Житомирського національного агроекологічного універститету. Він заснував новий напрям у методології наукових досліджень – синергетичний аналіз та прогнозування діяльності складних дисипативних економічних і соціальних систем

У 2014 році відбулися останні президентські  вибори. Кількість громадян, які приймали участь у виборах, була тоді рекордною. Петро Порошенко став п'ятим президентом України, якому дісталася нелегка задача: вивести державу із затяжної кризи. Гаслом  його передвиборчої кампанії став вислів "Жити по-новому”. Віддавши більшість голосів нинішньому голові держави, народ довірився йому як новому реформатору і підтримав демократичні сили.
 
Перед президентом постали питання проведення реформ у державі, а також розв'язання війни на сході України та повернення окупованих територій Криму. За час президентства Петра Порошенка аналітики визначають такі зміни: курс долара зріс у 3 рази, локалізовано конфлікт на Сході України,  налагоджено відносини зі світовими лідерами і нарешті наша держава остаточно отримала бажаний  безвізовий режим. Тобто Україна обрала курс розвитку європейської держави. Слід нагадати, що у нещодавній прес-конференції  президент Петро Порошенко зазначив, що ми на шляху позитивних змін, а проведення такого заходу, як Євробачення, підвищить репутацію України у світі. 
 

Особистості
Петро Порошенко
Петро Олексійович Порошенко (2...
16.05.2017 19:00
166

Коментарі

немає. Ваш буде першим!